Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Najtragiczniejsze wypadki 2018 na Pomorzu. Na...

Data dodania: 2018-12-13
W 2018 roku doszło na pomorskich drogach do wielu poważnych wypadków, w których śmierć poniosło ponad 120 osób. Ku przestrodze przypominamy najgroźniejsze zdarze... więcej »
 
 

Boże Narodzenie 2018. Czy dekorujemy dom na...

Data dodania: 2018-12-13
Z listy przedświątecznych prac najbardziej lubimy dekorowanie domu. Tylko 2 proc. z nas nie chce ozdabiać swoich wnętrz bożonarodzeniowymi drobiazgami. Najnowszy Raport Homebook.pl pokazu... więcej »
 
 

Dziś (13.12) nastąpi uroczyste otwarcie...

Data dodania: 2018-12-13
Dziś (13.12) nastąpi uroczyste otwarcie Chojnickiego Centrum Kultury po trwającej dwa lata modernizacji. Przypomnijmy, że budynek został rozbudowany, docieplony, ma zupełnie now... więcej »
 
 

Człuchów. Pierwszy przetarg na modernizację MDK...

Data dodania: 2018-12-13
Dłużej nie planowano przyjdzie chyba poczekać na remont domu kultury z zagospodarowaniem jego otoczenia. Pierwszy przetarg na to zadanie miasto musiało unieważnić. więcej »
 
 

Człuchów. Trzech z pięciu członków...

Data dodania: 2018-12-13
Rewolucja w powiatowych strukturach Prawa i Sprawiedliwości w Człuchowie. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy aż kilku członków zostało wykreśonych z listy partyjne... więcej »
 
 

Jasnowidz z Człuchowa będzie szukał córki...

Data dodania: 2018-12-13
Czy sprawa zaginionej córki słynnego włoskiego duetu Al Bano i Rominy Power zostanie wyjaśniona za sprawą człuchowskiego jasnowidza? Nadzieję ma z pewnością matka dz... więcej »
 
 

TOP cytatów 2018. Kto to powiedział? Rozwiąż...

Data dodania: 2018-12-13
Podobno mowa jest srebrem, a milczenie złotem...czasami jednak srebro jest zabawniejsze. Sprawdź, czy wiesz...kto to powiedział? więcej »
 
 

Wypadki 2018 na Pomorzu. Niebezpieczne drogi krajowe...

Data dodania: 2018-12-12
Śmiertelne wypadki 2018 na Pomorzu. Niebezpieczne drogi krajowe w województwie pomorskim. Na których z nich jest najwięcej wypadków? Gdzie ginie najwięcej osób? Zobaczci... więcej »
 
 

Człuchów. Pisząc listy też...

Data dodania: 2018-12-12
Pisząc listy też można pomagać. Co roku udowadaniają to uczestnicy Maratonu Pisania Listów - odbywa się on „w okolicach” Międzynarodowego Dnia Praw Czło... więcej »
 
 

Przejęto 21 milionów papierosów z Wietnamu...

Data dodania: 2018-12-12
Dzięki współpracy pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej oraz CBŚP, na teren Unii Europejskiej nie trafi ponad 21 mln nielegalnych papierosów. Śledztwo nadzoruje Prokuratura... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 361
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat człuchowski - powiat południowej części  województwa pomorskiego z siedzibą w mieście Człuchów. W jego skład wchodzą gminy: Człuchów, Czarne, Debrzno, Koczała, Przechlewo i Rzeczenica.

  Największe walory przyrodnicze powiatu stanowią lasy (największy zwarty kompleks leśny to Bory Człuchowskie) oraz liczne jeziora, które poza znaczeniem krajobrazowym są bazą gospodarki rybackiej i turystyki regionu. Gospodarka leśna, rybacka, doskonale rozwinięta baza noclegowa i żywieniowa, nieuciążliwy przemysł i bogacwto dzikiej zwierzyny stanowiące gratkę dla miłośników łowiectwa czynią Ziemię Człuchowską miejscem o wielkim potencjale turystycznym.


  Główny szlak komunikacyjny powiatu stanowi DK nr 25, która w Człuchowie krzyżuje się z drogą 22 łączącą Berlin z Kaliningradem.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola