Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Belki rustykalne, imitacja drewna na wymiar

 

Firma Hesystem poszukuje partnerów biznesowych w zakresie współpracy NA TERENIE POLSKI I EUROPY.

Zakres współpracy na wyłączności chronionej technologii Plastmaker - imitacje drewna : belki rustykalne na wymiar, elementy dekoracyjne, systemy elewacji, fronty meblarskie, elastyczne panele - ściana, sufit, elewacja,i inne.

Materiały i usługi oparte na imitacji przestrzennych struktur drewna o szerokim zastosowaniu i na bazie różnych materiałów.
Kontakt:
www.imitacjadrewna.pl
FAUX WOOD BEAMS ceiling
http://www.youtube.com/watch?v=xL6kwcOYMH0

 

Kontakt

mail@dodajemyogloszenia.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat człuchowski - powiat południowej części  województwa pomorskiego z siedzibą w mieście Człuchów. W jego skład wchodzą gminy: Człuchów, Czarne, Debrzno, Koczała, Przechlewo i Rzeczenica.

Największe walory przyrodnicze powiatu stanowią lasy (największy zwarty kompleks leśny to Bory Człuchowskie) oraz liczne jeziora, które poza znaczeniem krajobrazowym są bazą gospodarki rybackiej i turystyki regionu. Gospodarka leśna, rybacka, doskonale rozwinięta baza noclegowa i żywieniowa, nieuciążliwy przemysł i bogacwto dzikiej zwierzyny stanowiące gratkę dla miłośników łowiectwa czynią Ziemię Człuchowską miejscem o wielkim potencjale turystycznym.


Główny szlak komunikacyjny powiatu stanowi DK nr 25, która w Człuchowie krzyżuje się z drogą 22 łączącą Berlin z Kaliningradem.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola