Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Adwokat obsługa prawna Człuchów Dorota Gliszczyńska

 
Adwokat Dorota Gliszczyńska swoją kancelarię prowadzi w Człuchowie, w województwie pomorskim. Zajmuje się tym już od 2015 roku. Zapewnia profesjonalną obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. W swojej kancelarii adwokackiej Dorota Gliszczyńska zajmuje się udzielaniem porad prawnych z różnych gałęzi prawa. Zna się między innymi na prawie rodzinnym, cywilnym, karnym oraz gospodarczym. W zakres świadczonych przez adwokata usług wchodzi opiniowanie dokumentacji przetargowej oraz weryfikacja postępowania przy badaniu czy ocenie ofert. Ponadto negocjuje umowy i reprezentuje klientów przed sądem oraz organami administracji. Prowadzi sprawy o naprawienie szkody, błędy medyczne, odszkodowania komunikacyjne, a także szkody na mieniu czy na osobie. Podejmie się też prowadzenia spraw o zapłatę i odszkodowania oraz spraw windykacyjnych. Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: adwokatczluchow.com.pl/

 


PKTplVideo
 
Data pliku video: 2018-05-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat człuchowski - powiat południowej części  województwa pomorskiego z siedzibą w mieście Człuchów. W jego skład wchodzą gminy: Człuchów, Czarne, Debrzno, Koczała, Przechlewo i Rzeczenica.

  Największe walory przyrodnicze powiatu stanowią lasy (największy zwarty kompleks leśny to Bory Człuchowskie) oraz liczne jeziora, które poza znaczeniem krajobrazowym są bazą gospodarki rybackiej i turystyki regionu. Gospodarka leśna, rybacka, doskonale rozwinięta baza noclegowa i żywieniowa, nieuciążliwy przemysł i bogacwto dzikiej zwierzyny stanowiące gratkę dla miłośników łowiectwa czynią Ziemię Człuchowską miejscem o wielkim potencjale turystycznym.


  Główny szlak komunikacyjny powiatu stanowi DK nr 25, która w Człuchowie krzyżuje się z drogą 22 łączącą Berlin z Kaliningradem.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola