Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Fotograf na Twój ślub

Data dodania: 2012-01-28
 

Jeśli szukasz fotografa na swój ślub to doskonale trafiłeś! Szeroki zakres usług fotograficznych na bardzo wysokim poziomie!

Niecodzienne podejście do najważniejszego dnia Waszego życia i łamanie ogólnoprzyjętych schematów to to co mnie wyróżnia spośród reszty.

To co najważniejsze, to to, że sprawię byście po latach nadal oglądali z zachwytem moje zdjęcia!

Niewielki wycinek tego co już osiągnąłem znajduje się na stronie www.kamilkamien.pl a wszelkich szczegółów odnośnie cennika udzielam przy kawie na niezobowiązującym spotkaniu.

Kontakt

888 125 171

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat człuchowski - powiat południowej części  województwa pomorskiego z siedzibą w mieście Człuchów. W jego skład wchodzą gminy: Człuchów, Czarne, Debrzno, Koczała, Przechlewo i Rzeczenica.

Największe walory przyrodnicze powiatu stanowią lasy (największy zwarty kompleks leśny to Bory Człuchowskie) oraz liczne jeziora, które poza znaczeniem krajobrazowym są bazą gospodarki rybackiej i turystyki regionu. Gospodarka leśna, rybacka, doskonale rozwinięta baza noclegowa i żywieniowa, nieuciążliwy przemysł i bogacwto dzikiej zwierzyny stanowiące gratkę dla miłośników łowiectwa czynią Ziemię Człuchowską miejscem o wielkim potencjale turystycznym.


Główny szlak komunikacyjny powiatu stanowi DK nr 25, która w Człuchowie krzyżuje się z drogą 22 łączącą Berlin z Kaliningradem.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola